{{ phonetxt }} {{ mail }}
Rejestracja Zaloguj się

ASHWAGANDHA.PL SKLEP Z ZIOŁAMI ADAPTOGENNYMI

O nas

SKLEP -ASHWAGANDHA.PL-
powstał ponad dekadę temu. Na naszych stronach proponujemy produkty azjatyckie szczególnie chińskie i indyjskie ZAWIERAJĄCE ZWIĄZKI ADAPTOGENNE  (opis w menu "O ADAPTOGENACH").
Proponujemy Państwu wysokiej jakości produkty ekologiczne (BIO)*, dziko rosnące (WILD)* oraz z upraw tradycyjnych (TC)* w formach >rozdrobnionych >sproszkowanych lub >kapsułkowanych bez żadnych konserwantów. Naszym drogowskazem jest Ajurweda. ZAPRASZAMY! 

Dostawa

Zamówienia realizujemy w ciągu 2 dni i dokładamy wszelkich starań aby przesyłka dotarła jak najszybciej. Koszty wysyłki już od 10 złotych przy przelewie na konto. Paczki dostarczają DHL, DPD, INPOST i Poczta Polska. Jeśli zrobisz zakupy powyżej 300 złotych przesyłka pocztowa gratis Pocztą polską (dotyczy wyłącznie zamówień na wcześniejszy przelew).

Kontakt

Masz pytania? Zadzwoń to z przyjemnością odpowiemy.

Zamówienia telefoniczne:

+48 517331103 (pon.-piątek 9.00-17.00)

✉ biuro@ashwagandha.pl

Formy płatności

przelew z góry na konto bankowe:  Feng - Luka Goleniów 65249000050000453055086764

płatność przy odbiorze za pobraniem pocztowym (droższy koszt wysyłki)

ASHWAGANDHA

{{sortDropdownDisplay}}
Ashwagandha Churna NIMI 100g proszek Ashwagandha Churna NIMI 100g proszek 49,00 zł 39,00 zł
Ashwagandha Churna NIMI 200g proszek Ashwagandha Churna NIMI 200g proszek 90,00 zł
Ashwagandha Churna NIMI 1kg proszek Ashwagandha Churna NIMI 1kg proszek 369,00 zł 259,00 zł

Opis

        W Ajurwedzie Ashwagandha używana jest od ponad 2000 lat. W sanskrycie nazwa tej rośliny oznacza "to, co pachnie koniem", ale chodzi tu nie o zapach, lecz odnosi się do siły zwierzęcia, jakoby daje siłę i moc konia. Surowcem zielarskim jest korzeń (Withaniae radix) pozyskiwany głównie z tradycyjnych upraw użytkowych oraz ekologicznych(BIO), a rzadziej z ozdobnych. Ashwagandha kojarzona jest w Ajurwedzie z pogodnym nastrojem oraz dobrą jakością snu. Korzeń zawiera dużą ilość związków organicznych witanolidów mających właściwości adaptogenne. Ponadto alkaloidy - głównie witasomninę i acetylosteryloglukozydy, fitosterolefenolokwasy i kumaryny. Ashwagandha posiada w składzie dużą ilość żelaza. Smak korzenia jest gorzko - słodki i łatwo się do niego przyzwyczaić. Nie posiada żadnych składników powodujących uzależnienie i dlatego można ją stosować przez długi okres czasu.

Inne nazwy: Withania somnifera, Witania ospała, Koński korzeń, Jagoda nasienna, Zimowa czereśnia, Indian ginseng (indyjski Żeń-szeń), Śpioszyn lekarski.