{{ phonetxt }} {{ mail }}
Rejestracja Zaloguj się

ASHWAGANDHA.PL - SKLEP Z ZIOŁAMI ADAPTOGENNYMI

O nas

Sklep ASHWAGANDHA.PL
powstał ponad dekadę temu. Na naszych stronach propagujemy produkty azjatyckie szczególnie chińskie i indyjskie zawierające ZWIĄZKI ADAPTOGENNE uważane za odstresowujące, relaksujące lub odprężające (opis w menu "O ADAPTOGENACH"). Polecamy Państwu wysokiej jakości produkty ✓ekologiczne (BIO) ✓dziko rosnące (WILD) oraz z ✓upraw tradycyjnych w formach rozdrobnionych, sproszkowanych lub kapsułkowanych bez żadnych konserwantów. Naszym drogowskazem jest Ajurweda. ZAPRASZAMY! 

Dostawa

Zamówienia realizujemy w ciągu 2 dni i dokładamy wszelkich starań aby przesyłka dotarła jak najszybciej. Koszty wysyłki już od 10 złotych przy przelewie na konto. Paczki dostarczają DHL, DPD, INPOST i Poczta Polska. Jeśli zrobisz zakupy powyżej 300 złotych przesyłka pocztowa gratis Pocztą polską (dotyczy wyłącznie zamówień na wcześniejszy przelew).

Kontakt

Masz pytania? Zadzwoń to z przyjemnością odpowiemy.

Zamówienia telefoniczne:

+48 517331103 (pon.-piątek 9.00-17.00)

✉ biuro@ashwagandha.pl

Formy płatności

przelew z góry na konto bankowe:  Feng - Luka Goleniów 65249000050000453055086764

płatność przy odbiorze za pobraniem pocztowym (droższy koszt wysyłki od 25 złotych)

JIAOGULAN

{{sortDropdownDisplay}}
Jiaogulan 250g cięty WILD Jiaogulan 250g cięty WILD 99,00 zł
Jiaogulan 1kg cięty WILD Jiaogulan 1kg cięty WILD 330,00 zł 289,00 zł
Jiaogulan 3 x 250g cięty WILD Jiaogulan 3 x 250g cięty WILD 270,00 zł

Opis

        Jiaogulan jest wieloletnim pnączem liściastym podobnym do winorośli z rodziny dyniowatych, który rośnie w południowej i wschodniej Azji, a nawet w Japonii. Dodatkowo uprawiany jest w Tajlandii na szeroką skalę. Do produkcji używa się łodyg z domieszką liści lub samych liści. Jiaogulan zwany jest pięciolistnym Żeń-szeniem, ponieważ zawiera podobne związki czynne jak oryginalny chiński Żeń-szeń tylko, że ma on ich w swoim składzie kilka razy więcej.  Jiaogulan zawiera gypenozydy czyli aktywne składniki cząsteczkowe podobne do saponin o wszechstronnym działaniu co powoduje, że jest doskonałym środkiem adaptogennym. Zawiera też steroleflawonoidywitaminy (B1, B2, B3, B5, B6, B9, B12, A, C, D i E), następnie składniki mineralne (cynk, fosfor, magnez, mangan, selen, żelazo) i polisacharydy inaczej wielocukry lub cukry złożone (grupa węglowodanów). Pierwsze wzmianki o stosowaniu tego zioła w Chinach pochodzą z XVI wieku.  Jiaogulan sprzedawany jest formie dziko rosnących łodyg z domieszką liści o lekko gorzkim smaku.

Inne nazwy: Gynostemma pentaphyllum, Gynostemma królewska.