{{ phonetxt }} {{ mail }}
Rejestracja Zaloguj się

ASHWAGANDHA.PL - SKLEP Z ZIOŁAMI ADAPTOGENNYMI

O nas

Sklep ASHWAGANDHA.PL
powstał ponad dekadę temu. Na naszych stronach propagujemy produkty azjatyckie szczególnie chińskie i indyjskie zawierające ZWIĄZKI ADAPTOGENNE uważane za odstresowujące, relaksujące lub odprężające (opis w menu "O ADAPTOGENACH"). Polecamy Państwu wysokiej jakości produkty ✓ekologiczne (BIO) ✓dziko rosnące (WILD) oraz z ✓upraw tradycyjnych w formach rozdrobnionych, sproszkowanych lub kapsułkowanych bez żadnych konserwantów. Naszym drogowskazem jest Ajurweda. ZAPRASZAMY! 

Dostawa

Zamówienia realizujemy w ciągu 2 dni i dokładamy wszelkich starań aby przesyłka dotarła jak najszybciej. Koszty wysyłki już od 10 złotych przy przelewie na konto. Paczki dostarczają DHL, DPD, INPOST i Poczta Polska. Jeśli zrobisz zakupy powyżej 300 złotych przesyłka pocztowa gratis Pocztą polską (dotyczy wyłącznie zamówień na wcześniejszy przelew).

Kontakt

Masz pytania? Zadzwoń to z przyjemnością odpowiemy.

Zamówienia telefoniczne:

+48 517331103 (pon.-piątek 9.00-17.00)

✉ biuro@ashwagandha.pl

Formy płatności

przelew z góry na konto bankowe:  Feng - Luka Goleniów 65249000050000453055086764

płatność przy odbiorze za pobraniem pocztowym (droższy koszt wysyłki od 25 złotych)

SHATAVARI

{{sortDropdownDisplay}}
Shatavari Churna NIMI 100g proszek Shatavari Churna NIMI 100g proszek 55,00 zł
Shatavari Churna NIMI 200g proszek Shatavari Churna NIMI 200g proszek 99,00 zł

Opis

            Shatavari  to szparag indyjski, który rośnie w Nepalu, Indiach i Himalajach. Można go spotkać na żwirowych lub skalistych glebach, a jego system korzeniowy jest bardzo rozbudowany. Posiada małe liście, białe kwiaty i czarno-fioletowe jagody. Korzeń Shatavari mając w składzie estrogeny roślinne jest bardzo ceniony w Ajurwedzie, ponieważ okazuje się przydatny do osiągnięcia równowagi. Podstawowe składniki to shatvaryny oraz polisacharydy (inaczej wielocukry lub cukry złożone), sterole, flawonoidy i składniki mineralne. Związki czynne zawarte w Shatavari powodują, że jest doskonałym środkiem adaptogennym.

Inne nazwy: Asparagus racemosus, Satavar, Shatumull.