{{ phonetxt }} {{ mail }}
Rejestracja Zaloguj się

ASHWAGANDHA.PL - SKLEP Z ZIOŁAMI ADAPTOGENNYMI

O nas

Sklep ASHWAGANDHA.PL
powstał ponad dekadę temu. Na naszych stronach propagujemy produkty azjatyckie szczególnie chińskie i indyjskie zawierające ZWIĄZKI ADAPTOGENNE uważane za odstresowujące, relaksujące lub odprężające (opis w menu "O ADAPTOGENACH"). Polecamy Państwu wysokiej jakości produkty ✓ekologiczne (BIO) ✓dziko rosnące (WILD) oraz z ✓upraw tradycyjnych w formach rozdrobnionych, sproszkowanych lub kapsułkowanych bez żadnych konserwantów. Naszym drogowskazem jest Ajurweda. ZAPRASZAMY! 

Dostawa

Zamówienia realizujemy w ciągu 2 dni i dokładamy wszelkich starań aby przesyłka dotarła jak najszybciej. Koszty wysyłki już od 10 złotych przy przelewie na konto. Paczki dostarczają DHL, DPD, INPOST i Poczta Polska. Jeśli zrobisz zakupy powyżej 300 złotych przesyłka pocztowa gratis Pocztą polską (dotyczy wyłącznie zamówień na wcześniejszy przelew).

Kontakt

Masz pytania? Zadzwoń to z przyjemnością odpowiemy.

Zamówienia telefoniczne:

+48 517331103 (pon.-piątek 9.00-17.00)

✉ biuro@ashwagandha.pl

Formy płatności

przelew z góry na konto bankowe:  Feng - Luka Goleniów 65249000050000453055086764

płatność przy odbiorze za pobraniem pocztowym (droższy koszt wysyłki od 25 złotych)

KOCI PAZUR

{{sortDropdownDisplay}}
Koci pazur 250g proszek WILD Koci pazur 250g proszek WILD 75,00 zł
Koci pazur 1kg proszek WILD Koci pazur 1kg proszek WILD 269,00 zł 239,00 zł
Koci pazur 3 x 250g proszek WILD Koci pazur 3 x 250g proszek WILD 210,00 zł

Opis

           Koci pazur rośnie w górach nad peruwiańską amazonką, głównie w Chile, Peru i Wenezueli. Jest pnączem kolczastej liany oplatającej pnie drzew o długości 30 - 35 metrów. Aby osiągnąć pełną dojrzałość roślina ta potrzebuje ponad dwudziestu lat. Rozdrobnione zioło i proszek wytwarza się z wewnętrznej strony kory lub korzenia rośliny Uncaria tomentosa. Rdzenni mieszkańcy aby jej nie niszczyć zamiast wycinać korzeń odrywają korę. Botaniczny rodzaj Uncaria obejmuje aż 34 gatunki roślin o zmiennym składzie chemicznym (zawartość alkaloidów waha się do 30%). Podstawowe substancje czynne kory i korzenia to tetra- i pentacykliczne alkaloidy indolowe i oksoindoloweglikozydy triterpenowesterole (sitosterol, stigmasterol, kamposterol), flawonoidy (rutyna, kwercetyna) i garbniki. Zawiera też polifenole i dzięki temu jest antyoksydantem oraz posiada silne działanie adaptogenne.

Inne nazwy: Czepota puszysta, Trzepota, Una de gato, Uncaria tomentosa, Cat's claw(ang.).