{{ phonetxt }} {{ mail }}
Rejestracja Zaloguj się

ASHWAGANDHA.PL SKLEP Z ZIOŁAMI ADAPTOGENNYMI

O nas

Sklep ASHWAGANDHA.PL
powstał ponad dekadę temu. Na naszych stronach propagujemy produkty azjatyckie szczególnie chińskie i indyjskie zawierające ZWIĄZKI ADAPTOGENNE uważane za odstresowujące, relaksujące lub odprężające (opis w menu "O ADAPTOGENACH"). Polecamy Państwu wysokiej jakości produkty ✓ekologiczne (BIO) ✓dziko rosnące (WILD) oraz z ✓upraw tradycyjnych w formach rozdrobnionych, sproszkowanych lub kapsułkowanych bez żadnych konserwantów. Naszym drogowskazem jest Ajurweda. ZAPRASZAMY! 

Dostawa

Zamówienia realizujemy w ciągu 2 dni i dokładamy wszelkich starań aby przesyłka dotarła jak najszybciej. Koszty wysyłki już od 10 złotych przy przelewie na konto. Paczki dostarczają DHL, DPD, INPOST i Poczta Polska. Jeśli zrobisz zakupy powyżej 300 złotych przesyłka pocztowa gratis Pocztą polską (dotyczy wyłącznie zamówień na wcześniejszy przelew).

Kontakt

Masz pytania? Zadzwoń to z przyjemnością odpowiemy.

Zamówienia telefoniczne:

+48 517331103 (pon.-piątek 9.00-17.00)

✉ biuro@ashwagandha.pl

Formy płatności

przelew z góry na konto bankowe:  Feng - Luka Goleniów 65249000050000453055086764

płatność przy odbiorze za pobraniem pocztowym (droższy koszt wysyłki od 25 złotych)

TRIPHALA

{{sortDropdownDisplay}}

Opis

      Triphala jest mieszanką ziołową złożoną z trzech owoców: Amalaki, Bibhitaki i Haritaki:

Amla jest głównie kwaśna, ale także słodka, cierpka, gorzka i ma właściwości ściągające i odświeżające oraz jest bogatym źródłem witaminy C;

Bibhitaki ( Beheda) jest słodkie, gorzkie, cierpkie, ciągające i rozgrzewające. Zawiera 35% olejów i 45% białek;

Haritaki (Harada) ma sześć ajurwedyjskich smaków, ale przeważa smak gorzki. Owoce, które zbiera się na wiosnę są bogatym źródłem tanin.

W Ajurwedzie Triphala uchodzi za jeden z najlepszych środków ziołowych i uważana jest za perłę medycyny indyjskiej kojarzonej z dobrą kondycją jelit i procesami detoksykacyjnymi. 

Inne nazwy: Amalaki, Terminalia bellirica, Terminalia chebula, Emblica officinalis, Bellirica Myrobalan, Chebulic Myrobalan, Indian Gooseberry.