{{ phonetxt }} {{ mail }}
Rejestracja Zaloguj się

ASHWAGANDHA.PL SKLEP Z ZIOŁAMI

O nas

 

Sklep ASHWAGANDHA.PL
powstał ponad dekadę temu. Na naszych stronach polecamy produkty azjatyckie zawierające ZWIĄZKI ADAPTOGENNE  (opis w menu "O adaptogenach").
Sklep ASHWAGANDHA.PL proponuje Państwu wysokiej jakości produkty ekologiczne (BIO), dziko rosnące (WILD) oraz z upraw tradycyjnych w formach rozdrobnionych, sproszkowanych lub kapsułkowanych bez żadnych konserwantów. Naszym drogowskazem jest Ayurveda. ZAPRASZAMY! 

Dostawa

Zamówienia realizujemy w ciągu 2 dni i dokładamy wszelkich starań aby przesyłka dotarła jak najszybciej. Koszty wysyłki już od 10 złotych przy przelewie na konto. Paczki dostarczają DHL, DPD, INPOST i Poczta Polska. Jeśli zrobisz zakupy powyżej 300 złotych przesyłka pocztowa gratis (dotyczy wyłącznie zamówień na wcześniejszy przelew).

Kontakt

Masz pytania? Zadzwoń to z przyjemnością odpowiemy.

Zamówienia telefoniczne:

+48 517331103 (pon.-piątek 9.00-17.00)

✉ biuro@ashwagandha.pl

Formy płatności

przelew z góry na konto bankowe:  Feng - Luka Goleniów 65249000050000453055086764

płatność przy odbiorze za pobraniem pocztowym (droższy koszt wysyłki)

 

 

             -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

        To naturalne i nietoksyczne produkty ziołowe o działaniu tonizującym. Konkretnie są to substancje zwiększające zdolności przystosowawcze organizmu na niekorzystne warunki środowiska w którym się znajdujemy czyli wspomagają w adaptacji do szeroko pojętego obciążenia napięcia psychicznego i utrzymania naturalnej równowagi czyli homeostazy, a dodatkowo nie wykazują skutków ubocznych. Produkty adoptogenne są od wieków stosowane w medycynie tradycyjnej m.in. ajurwedzie i tradycyjnej medycynie chińskiej, ponieważ są w pełni bezpieczne i nie uzależniają. Mimo silnego działania można je stosować dłuższy czas nawet do kilku miesięcy żeby uzyskać lepszy efekt. Po adaptogeny warto sięgać w sytuacjach ostrych napięć / stresów dnia codziennego gdy już nie radzimy sobie z samym sobą i tracimy równowagę psychiczną. Nie można łączyć różnych adaptogenów ze sobą, ponieważ każde z nich ma trochę inne działanie na organizm.

 

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------