{{ phonetxt }} {{ mail }}
Rejestracja Zaloguj się

ASHWAGANDHA.PL - SKLEP Z ZIOŁAMI ADAPTOGENNYMI

O nas

Sklep ASHWAGANDHA.PL
powstał ponad dekadę temu. Na naszych stronach propagujemy produkty azjatyckie szczególnie chińskie i indyjskie zawierające ZWIĄZKI ADAPTOGENNE uważane za odstresowujące, relaksujące lub odprężające (opis w menu "O ADAPTOGENACH"). Polecamy Państwu wysokiej jakości produkty ✓ekologiczne (BIO) ✓dziko rosnące (WILD) oraz z ✓upraw tradycyjnych w formach rozdrobnionych, sproszkowanych lub kapsułkowanych bez żadnych konserwantów. Naszym drogowskazem jest Ajurweda. ZAPRASZAMY! 

Dostawa

Zamówienia realizujemy w ciągu 2 dni i dokładamy wszelkich starań aby przesyłka dotarła jak najszybciej. Koszty wysyłki już od 10 złotych przy przelewie na konto. Paczki dostarczają DHL, DPD, INPOST i Poczta Polska. Jeśli zrobisz zakupy powyżej 300 złotych przesyłka pocztowa gratis Pocztą polską (dotyczy wyłącznie zamówień na wcześniejszy przelew).

Kontakt

Masz pytania? Zadzwoń to z przyjemnością odpowiemy.

Zamówienia telefoniczne:

+48 517331103 (pon.-piątek 9.00-17.00)

✉ biuro@ashwagandha.pl

Formy płatności

przelew z góry na konto bankowe:  Feng - Luka Goleniów 65249000050000453055086764

płatność przy odbiorze za pobraniem pocztowym (droższy koszt wysyłki od 25 złotych)

BOSWELLIA

{{sortDropdownDisplay}}
Boswellia serrata 250g proszek WILD Boswellia serrata 250g proszek WILD 90,00 zł 79,00 zł
Boswellia serrata 1kg proszek WILD Boswellia serrata 1kg proszek WILD 299,00 zł 269,00 zł

Opis

         Boswellia to drzewo rosnące w środkowej Afryce, na Półwyspie Arabskim, Indiach i na Madagaskarze. Wytwarza żywicę z której powstaje aromatyczna substancja o nazwie Olibanum (w sanskrycie Shallaki), która ma szerokie zastosowanie w Ajurwedzie. Naturoterapeuci indyjscy używają żywicę do zmniejszania dyskomfortu ruchomości naszych stawów. Boswellia zawiera w swoim składzie kwasy bosweliowe (boswelinowe) dzięki którym zawdzięcza swoje działanie, a które należą do terpenów (związki aromatyczne). Duże znaczenie mają też związki fenolowe.

Inne nazwy: Boswellia serrata, Olibanum, Shallaki, Kadzidłowiec indyjski.